Ponedjeljak, 12. ožujka 2018. 22:15
Rijeka

Zlatko Mateša podržava Damira Miškovića

Opatijska inicijativa u HOO-u dobila važnog strateškog partnera
Poslije poraza od Osijeka, kad je počela paljba, rekao sam da dobro treniraju i da će im se vratiti. Brzo je došlo, kaže Matjaž Kek
Prvo poluvrijeme bilo je za potpuni zaborav, prava sramota! Bilo je pitanje vremena kada ćemo dobiti gol, rekao je trener Intera Samir Toplak
Prvu i zadnju utakmicu Inter je u Zaprešiću ove godine igrao 9. veljače u 21. kolu protiv Slavena Belupa (0:0). Nakon više od mjesec dana, Inter danas kao da gostuje na svom terenu...
Utakmica protiv Dinama samo je naslutila novu igračku kvalitetu
Matjaž Kek na klupi Rijeke prvi put sjedio 9. ožujka 2013. godine u utakmici protiv Intera, poslušajte što su rekli trener Rijeke i Srđan Grahovac u najavi utakmice protiv Intera
U Ligi 10 koja kvalitativno teži tome da ima pet predstavnika u europskim natjecanjima, peti klub u jesenskom dijelu odigrao je u nastavku sezone jednu utakmicu na svom terenu