Utakmica 19. kola: Rijeka - Gorica 1:3. Igor Bišćan doživio prvi poraz bez petorice važnih igrača (Heber, Čolak, Punčec, Raspopović, Gorgon), nespremni Pavelić sjedio na klupi
Trener Rijeke ne može računati na suspendirane Čolaka i Punčeca, ozlijeđenog Raspopovića, Pavelić nije potpuno spreman, Gorgon tek idući tjedan počinje trenirati s momčadi
U 22. godini Murić je na početku karijere po čemu se uklapa u poslovno-sportsku politiku Rijeke, koja ne proizvodi vlastite nego preprodaje tuđe igrače koji zastanu u razvoju
Bišćan je u Koprivnici napadao s igračem (Ćanađija), koji se 80 minuta licem nije okrenuo prema protivničkom vrataru
U veljači su otvorena još neka zanimljiva tržišta među kojima je najbogatije kinesko, Mišković ima još mjesec dana vremena zaraditi na Heberu
Budući da je sve skupa trajalo svega nekoliko minuta, očito je svima sve jasno uoči prve utakmice za bodove ove godine