Regionalna A2 liga: Vaterpolisti Primorja EB poraženi od Naisa u susretu petog kola

Subota, 17. studenog 2018. 22:35 Napisao/la  SC
Sven Augusti (Primorje EB) Foto: Daniel Kurti/ Foto Kurti

NAIS - PRIMORJE EB 15:11 (4:3, 3.2, 6:2, 2:4)

Bazen Čair. Suci: Ivanovski (Crna Gora), Stanojević (Srbija). Delegat: Arnautović (Srbija)

NAIS: Lazić, Mitrović 4, Pavičić, Kosić 1, Nikolić, Milošević, Vang, Lekić 3, Živić 3, Šilj 1, Malenović 1, Milošević 1, Stoiljković 1, Stjepanović

PRIMORJE EB: Čubranić, Čunko 3, Brubnjak 1, Putt 1, Marić 1, Blažić, Tkač, Rakovac, Petrić, Vrlić 3, Augusti, Aksentijević 1, Milošević, Babić 1

Vaterpolisti Primorja Erste bank poraženi su u gostima kod Naisa u Nišu.

Na poluvremenu su Primorjaši zasotajali samo dva pogotka za domaćinom, 7:5, no u trećoj četvrtini zabili su tek dva pogotka naspram šest domaćih.

Nais je tako napravio veliku razliku uoči posljednje četvrtine, 13:7 što riječki vaterpolisti u posljednjih osam minuta nisu uspjeli sustići.