POLUFINALE KUPA HRVATSKE

Primorjaši poraženi na peterce, Franković tragičar

Subota, 10. prosinca 2011. 18:03 Napisao  Marko Babić

Primorje EB - Jug CO 17:18 (9:9). Nakon što su obje momčadi pogodile osam peteraca,  Karač je zabio za 18:17, a vratar Juga CO Perčinić je obranio udarac Nikole Frankovića

Koban peterac - Nikola Franković
Koban peterac - Nikola Franković Foto: Sandro Donda

ZADAR - Utakmica polufinala Final Foura Kupa Hrvatske za vaterpoliste: Primorje EB - Jug CO 17:18 (2:1, 1:4, 4:3, 2:1, 0:0, 8:9). Bazen SC Višnjik. Suci: Periš i Vlašić.

PRIMORJE EB: Car, Glavan, Paškvalin 2, Krapić, De. Varga 2, Franković, Muslim 1, Jelača, Da. Varga, Barać, Šetka, Garcia 1, Radić, Buljubašić 2.

JUG CO: Vićan, Vranješ 1, Sutić, Janović 1, Joković 2, Pavlović, Marković, Bušlje 3, Karač, Dobud, Macan, Obradović 2, Perčinić, Goreta.

Igrač više: Primorje EB 14 (3), Jug CO 10 (1). Peterci: Primorje EB -, Jug CO 1 (1).

Vaterpolisti Primorja EB poraženi su u polufinalu Final Foura Kupa Hrvatske od Juga 17:18 (9:9) nakon izvođenja peteraca. Nakon što su obje momčadi pogodile osam peteraca,  Karač je zabio za 18:17, a trener Juga CO Elvis Fatović je na vrata umjesto Vičana poslao Perčinića koji je obranio udarac Nikole Frankovića i Riječani će morati pričekati drugu priliku da osvoje trofej. Nakon četiri četvrtine rezultat je bio 9:9, a nakon dva odigrana produžetka po pet minuta niti jedna ekipa nije uspjela postići pogodak.