Kup: Primorjaši uvjerljivo pobijedili Jadran Kostrenu, u nedjelju protiv dubrovačkog Juga

Subota, 02. prosinca 2017. 22:34 Napisao/la  SC
Duje Peroš (Primorje EB)
Duje Peroš (Primorje EB) Foto: Valentina Prokić

Primorjaši su uvjerljivo nadigrali susjede Jadran Kostrenu 11:4.

Prva četvrtina završila je izjednačeno 1:1. Cuomo je doveo Jadran u vodstvo, a izjednačio je Brubnjak.

U nastavku su Primorjaši sa tri pogotka napravili razliku, bilo je 4:1 dvije i pol minute prija kraja prvog poluvremena.

Razliku je smanjio Popović uspješnom realizacijom igrača više 34 sekunde prije kraja te se na odmor otišlo sa 4:2.

U trećoj četvrtini Primorjaši su pokazali da su kvalitetnija momčad, zabili su tri pogotka, Kostrenjani niti jedan, 7:2.

U posljednjoj četvrtini Jadran više nije mogao parirati Primorju.

Jadran Kostrena je u trećem kolu doživjela i poraz od zagrebačkog Medveščaka 6:16.