Dominiku Stragu bodovale su se dicipline 200 m mješovito koju je isplivao za 1:58.50 što mu je donijelo 1. mjesto i 801 bod, te 100 m mješovito u kojoj je osvojio 2. mjesto i 799 bodova isplivavši dionicu za 54.69.
Tempiram formu za Grand Prix u Zagrebu gdje ću pokušati isplivati normu za EP, kaže Kneževićka
Ponedjeljak, 14. listopada 2013. 22:34
Plivanje

Dobar je osjećaj stajati na postolju

Pogotovo je poseban osjećaj stati na postolje tik uz svjetsku elitu kao što je Južnoafrikanac Roland Schoeman, kaže Gerbec
Prvog dana Svjetskog Kupa u Moskvi Saša Gerbec osvojio je srebrnu medalju u utrci 50 m prsno dok je Dominik Straga završio na 7. mjestu u disciplini 100 m mješovito.
Ova jaka provjera pokazat će nam stanje u kojem se nalazimo pred EP u Danskoj, kaže Dominik Straga.
Tempiram formu za Europsko prvenstvo koje je u prosincu, a serija jakih provjera kreće sa Svjetskim kupom u Moskvi 12. i 13. listopada, kaže Saša Gerbec
Osim Sanje Jovanović (osvojila 6 zlatnih medalja, op.a.) i mene, medalje u seniorskoj konkurenciji osvojile su Ana Matković i Smiljana Marinović čime pokazujemo da se jako dobro radi, kaže Željana Knežević
Posljednjeg dana plivačkog Prvenstva Hrvatske u Zagrebu Primorjaši su u apsolutnoj kategoriji osvojili jednu zlatnu medalju, tri srebrne i dvije brončane medalje