Slovensko prvenstvo: Aluminij doživio poraz od Maribora pogotkom u 89. minuti

Subota, 23. rujna 2017. 09:31 Napisao/la  SC
Bobo Grubor, trener Aluminija

Momčad Aluminija doživjela je četvrti poraz u 10. kolu slovenskog prvenstva, aktualni prvak odnio je bodove iz Kidričeva pogotkom Hotiča u 89. minuti.

U 69. minuti momčad Boba Grubora povela je 2:1 pogotkom Nunića, da bi Francuz Billong u 74. minuti  izjednačio.

U 82. minuti sudionik Lige prvaka ostao je s desetoricom igrača, Izraelac Inbrum isključen je zbog dvaju žutih kartona.

Međutim, momčad riječkog stručnjaka nije izdržala, Maribor je uspio pobijediti s igračem manje.

- Danas je izgubila bolja momčad, nismo zaslužili poraz, kazao je Grubor.

Sanin Muminović odigrao je cijelu utakmicu za Aluminij.

Utakmica 10. kola: Aluminij - Maribor 2:3 (Tahiraj 15, Nunić 69/Ahmedi 65, Billong 74, Hotič 89)