Pripremna utakmica: Istra 1961 pobijedila u Labinu uoči utakmice protiv Rijeke u subotu

Utorak, 10. listopada 2017. 21:34 Napisao/la  SC

Nogometaši Rudara i Istre 1961 odigrali su zanimljivu trening-utakmicu na labinskom stadionu, nogometaši pulskog prvoligaša ostvarilu su pobjedu tijekom priprema za utakmicu protiv Rijeke u subotu na Aldo Drosini.

Solidan travnjak i ugodno vrijeme bili su zahvalan "suradnik" obojici trenera, koji su kalkulirali sa svojim ozljedama načetim igračima, ali i iskoristili sve zdrave i raspoložive snage.

Rudar je poveo u trećoj minuti, neopreznost gostujuće obrane iskoristio je Ivan Macan, a Istra 1961 je izjednačila 16 minuta kasnije kada Sandro Gotal upošljava Ivana Matyazha čiji udarac odlazi iza Vozile – 1:1.

Do predaha nije bilo većih predaha, a ulaskom Mitrevskog i Vojnovića u vezni red prvoligaša gostujuća dominacija je porasla.

S dva precizna udarca Gotal od 49. do 53. minute dovodi Istru 1961 do 1:3, a konačnih 1:4 na sličan način, udarcem s 20 metara, postavlja David Puclin.

RUDAR: Vozila, Maksenčuk, An. Načinović, Makić, Kurtić, Marić, Čudić, Bembić, Macan, Jokić, Škopac. Još su igrali: Blažina, Topić, Fejzić, Ar. Načinović

ISTRA 1961: Ćorić, Gojković, Joao Escoval, Kitanovski, Glover, Halilović, Matyazh, Vrdoljak, Grujević, Gotal, Maksimović. Još su igrali: Ivušić, Čuljak, Bertoša, Mitrevski, Vojnović, Jelavić, Puclin

Pripremna utakmica: Rudar - Istra 1961 1:4 (Macan 3, Matyazh 19,  Gotal 49, 53, Puclin 69)