MLS Heber odlučio pobjednika gradskog derbija, Kreilach pobijedio u nadoknadi

Nedjelja, 25. kolovoza 2019. 09:54 Napisao/la  SC
Heber opet pogodio

Heber je odlučio pobjednika u gradskom derbiju.

Brazilac je pogotkom u 53. minuti donio pobjedu (2:1) New York Cityju u utakmici protiv New York Red Bulla.

Moralez je u 43. minuti pogodio iz penala, gosti su poveli u 10. minuti pogotkom Muyija.

Heber je postigao 13 pogodaka u 26 utakmica.

New York City je sada u Istočnoj konferenciji treći s 47 bodova, ali odigrao je dvije utakmice manje od druge Philadelphije i utakmicu manje od Atlante, koji imaju po 48 bodova.

Damir Kreilach ostvario je pobjedu protiv Colorada pogocima u sudačkoj nadoknadi.

Real Salt Lake pobjedio je 2:0 pogocima Plaze (96-11m) i Savarina (99) nakon što su gosti u 89. minuti ostali bez isključenog Kamare.

Kreilachov klub trenutačno je drugi (43) u Zapadnoj konferenciji, daleko iza vodećeg Los Angelesa FC (61), ali vrlo blizu šestoplasiranog San Josea s 41 bodom.