Europska liga: Niko Datković stekao prednost uoči uzvrata, Toni Jović doživio domaći poraz

Četvrtak, 11. srpnja 2019. 22:23 Napisao/la  SC
Niko Datković (Cracovia)

Niko Datković stekao je realne šanse igrati u 2. pretkolu Europske lige.

Cracovia je stekla prednost pogotka u gostima (1:1) u prvoj utakmici 1. pretkola protiv slovačke Dunaje Srede.

Datković je odigrao cijelu utakmicu za poljsku momčad na MOL Areni, Cracovia je odigrala neodlučeno zahvaljujući autogolu Dominika Kruzliaka u 40. minuti.

Jedini pogodak za Dunaju Sredu postigao je u 44. minuti Marko Divković, 20-godišnji napadač rođen u Vinkovcima došao je u Slovačku prije dvije sezone iz nižerazrednog Otoka.

Toni Jović igrao je za Široki Brijeg u domaćem porazu (1:2) od Almatyja iz Kazahstana za koji igra Dino Mikanović, bivši igrač Osijeka i Hajduka.