Europska liga: Filip Dangubić strijelac, Trnava s igračem manje ispala u 2. pretkolu

Četvrtak, 01. kolovoza 2019. 22:51 Napisao/la  SC
Filip Dangubić (Trnava)

Filip Dangubić bio je strijelac prvoga pogotka za Spartak Trnavu, koji je u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Europske lige pobijedio (3:1) Lokomotivu iz Plovdiva i ispao iz natjecanja.

Prva utakmica završila je pobjedom bugarske momčadi 2:0.

Dangubić je postigao vodeći pogodak u 16. minuti, da bi od 35. minuti Trnava počela igrati bez isključenog Zahumenskyja.

Trnava je s igračem manje postignula dva pogotka (Mitrea 53-11m, Tavares 71), ali je Ožbolt pogotkom u 74. minuti gostima osigurao prolaz u 3. pretkolo.

Dangubić je igrao cijelu utakmicu, izašao je u 92. minuti.