Zagreb karate kup: Helena Stanić i Filip Barac najbolji u konkurenciji mlađih seniora

Četvrtak, 19. rujna 2013. 13:39 Napisao/la  SC

Helena Stanić (Metal) i Filip Barac (Zamet) osvojili su prvo mjesto u konkurenciji mlađih seniora  Zagreb karate kupu  koji  je  okupio  280  natjecatelja  iz  38  klubova  iz  Hrvatske.

Helena je slavila u kategoriji do 60 kilograma gdje je u finalu pobijedila Petru Žic (Opatija). Filip je bio najbolji među karatistima do 78 kilograma.

Od ostalih predstavnika Nika Deša (Ri Croatia) bila je srebrna u kategoriji do 53 kilograma. Na drugu stepenicu pobjedničkog postolja popela se i Danka Zorić (Ri Croatia) u konkurenciji preko 60 kilograma.