RIJEČKA RUKAVICA

BK Rijeka najuspješniji u 6. kolu održanom na Trsatu

Nedjelja, 14. travnja 2019. 21:52 Napisao/la  SC
Nino Knežević i Durim Oraca, BK Rijeka
Nino Knežević i Durim Oraca, BK Rijeka

U organizaciji Boksačkog kluiba Rijeka u Dvorani mladosti održano je 6. kolo Prve hrvatske boksačke lige pod nazivom Riječka rukavica.

U 48 mečeva gledatelji su vidjeli natjecatelje iz 32 kluba, BK Rijeka bio je najuspješniji klub s 25 osvojenih bodova, dalje slijede Radnički (20), Pula (14), Osijek (11)...

Rezultati,
ŽENE seniorke 3x3min
64 (kg) Sara Halimi TIT - Maja Šarić MAR 0:2 B:B
64 Isidora Đebnar RI - Antonija Magaš DIJ 2:0 B:B

MLAĐI KADETI 3×1 min
38,5 Dominik Raguž BRO - Mate Jukić OS 0:2
50 Denis Mezulić PU - Sadik Krasnić KNG 0:2
54 Gabrijel Pišćuti ST 0 - Ivan Ćirić RAD 2:0 B:B

KADETI 3×1,5
40 Amel Ibrahimović KNG - Mato Anušić RAD 0:2
43 Borna Lulić GRO - Filip Bonaca PU 0:2
52 Andrej Kubat RI - Danijel Đukić RAD 2:0
50 Šilhan Odobašić RAD - Aldin Alić KNG 0:2
54 Frane Šare SVK - Noa Fosić OS 2:0
59 Domagoj Škurla SVM - Alen Božić RAD 0:2 B:B
65 David Zadravec ČAK - Ante Vukušić KNG 2:1
76+ Marko Marjanović RAD - Mihael Heig GRA 2:0 B:B

JUNIORI 3x2min
48 Lino Ružić RI - Patrik Kožul RAD 2:0
60 Luka Vlatko Bajić ST - Leon Buzik RI 0:2
63 Toni Torbarac RI Danijel Banko PU 2:0
70 Maro Obrovac TIT - Josip Majstorić RAD 2:0
70 Tin Maslić ČAK - Marko Došen LOK 0:2 RSC
80 Jan Hodžić RI - Deni Marušić RAD 0:2
80+ Frano Mate Knezović MAK - Tomislav Fiogi PIT 2:0
80+ Jura Kunić SVM - Andrija Badža KNG 0:2

SENIORI 3X3min
+91 Hubertus Šimić RI - Josip Devčić MET 2:0

ML. SENIORI 3X3MIN
60 Antonio Stojanović RAD - Patrik Mujadžić LOK 2:0 B:B
64 Antun Lovaković RAD - Patrik Licul PU 1:2
69 Marko Pavičić MAR - Jakob Mucić ČAK 0:2
69 Ilija Marijanović GRA - Niko Šarić DIJ 2:0 RSC
69 David Kuvedžić STR - Goran Miočić REB 0:2
81 Jure Čurić GRO - Luka Dubravac OS 0:2
75 Noa Ježek TIT - Gabrijel Veočić BRO 0:2
75 Mato Vidović PK - Elian Jugovac PU 0:2
81 Mihael Banko PU - Roko Lisica DIJ 2:0
81 Cvitan Čepo LOK - Martin Brtan BND 0:2 BB
91 Luka Marjanović TIT - Lukas Jurić ROV 1:2
91+ Mateo Milaković SEN - Matej Crnković BRO 0:2

SENIORI 3x3min
64 Filip Poturović NG - Dominik Gubo OS 2:0
64 Leon Majstorić BRO - Besnik Oraca RI 2:0
91 Zvonimir Rebolj OS - Lovro Šojat GRA 2:0
69 Luka Kapović MAK - Ivan Mravunac ROV 2:0
69 Durim Oraca RI - Dominik Jagnjić MAR 2:0 BB
75 Luka Kordić ST - Marijan Vujević GRO 2:0
75 Vicko Šošić PIT - Sandro Radulović ST 0:2
75 Nino Knežević RI - Martin Grgec BAN 2:0
75 Ivan Lovrić MAR - Dino Malnar PZ 0:2
81 Anto Jelić PK - Petar Razov BND 0:2
81 Dario Petrič ZD - Nemanja Keser ROV 2:0
46 91 Dominik Kobali PZ - Božidar Mitrović MAR 2:0
91 Rino Caktaš PAU - Josip Žižić PIT 0:2
64 Ivan Baruškin PIT - Karlo Herceg REB 0:2

 Poredak klubova:
B.K. Rijeka 25
B.K. Radnički 20
B.K. Pula 14
B.K. Osijek 11
B.K. King 11
B.K. Split 10
B.K. Brod 10
B.K. Marijan 7
B.K. Čakovec 7
B.K. Pit Bull 7
B.K. Predator – Makarska 6
B.K. Rebel 6
B.K. Petar Zrinski 6
B.K. Bandog 6...

Copyright © SportCom.hr :: Dizajn i izrada StudioIT