Helena Stanić, Ivona Tubić i Goran Lučin zlatni na karate Memorijalu Slavonski Brod

Ponedjeljak, 15. listopada 2012. 11:04 Napisao/la  M. B.

Helena Stanić (Metal) slavila je u kategoriji do 61 kilograma, a Ivona Tubić (Volosko) do 68 kilograma. Goran Lučin (TAD) bio je najbolji do 75 kilograma

Helena Stanić (Metal), Ivona Tubić (Volosko) i Goran Lučin (TAD) osvojili su prvo mjesto u konkurenciji seniora na međunarodnom Memorijalu Slavonski Brod na kojem je nastupilo 550 natjecatelja iz 75 klubova i šest zemalja (Hrvatska,  BiH, Slovenija,  Makedonija,  Srbija  i  Slovačka.

Helena Stanić slavila je u kategoriji do 61 kilograma. Ivona Tubić je u finalu kategorije do 68 kilograma pobijedila Azru Saleš (Opatija)

Goran Lučin slavio je u konkurenciji boraca do 75 kilograma. Goran je u finalu bio bolji od Dejana Aleksića (Zamet), dok je Neven Martić (Opatija) bio treći.