Azra Saleš osvojila brončano odličje Mediteranskim igrama

Subota, 29. lipnja 2013. 22:17 Napisao/la  SC

Do sada sam osvajala medalje u ekipnim natjecanjima. Dobro sam odradila cijeli turnir, rekla je Saleš koja u meču za broncu pobijedila Alžirku Zahiru Abdelkar

Azra Saleš osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 68 kg na Mediteranskim igrama u Mersinu. U meču za broncu 25-godišnja riječka karatistica pobijedila je Alžirku Zahiru Abdelkader  8:2.

Saleš  je u polufinalu izgubila od Španjolke Irene Colomar-Costa 0:3. U 1. kolu pobijedila je Tunižanku Yamile Saadoun 3:0. Četvrtfinalni dvoboj protiv Crnogorke Marine Raković završio je sudačkim preglasavanjem 5:0 čime je Saleš izborila polufinale.

- Sretna sam zbog medalje jer je to moja prva medalja u pojedinačnoj konkurenciji na ovako velikim natjecanjima. Do sada sam osvajala medalje u ekipnim natjecanjima. Dobro sam odradila cijeli turnir, posebice borbu za broncu, kazala Saleš.