Azra Saleš dvaput prva u Virovitici, Janković također do zlata

Utorak, 06. ožujka 2012. 09:11 Napisao/la  M. B.

Karatistica TAD-a slavila je u apsolutnoj kategoriji  i do 68 kilograma, a zlato je osvojio i Roko Janković (Volosko) preko 84 kilograma

Azra Saleš, karatistica riječkog TAD-a, osvojila je dva prva mjesta na Virovitic openu na kojem je sudjelovalo 740 natjecatelja iz sedam zemalja (Hrvatska, BiH, Srbija, Crna Gora, Mađarska, Austrija i Slovenija). Azra je slavila u apsolutnoj kategoriji i konkurenciji do 68 kilograma nastavivši tako s odličnim rezultatima. Prvo mjesto osvojio je i Roko Janković (Volosko) u kategoriji preko 84 kilograma.

Srebrna odličja osvojili su Iva Magaš (TAD, do 61 kg), Viktor Čubrić (Delta, preko 84 kg), dok su se na treću stepenicu pobjedničkog postolja popeli Helena Stanić (Metal, do 61 kg), Ivana Ljubić (TAD, do 68 kg), Renato Strišković (Zamet, do 67 kg), Ervin Mohorovičić (Ri Croatia, preko 84 kg), te Zoran Konevski (Opatija) u apsolutnoj kategoriji.