KUP Odbojkašice Rijeke ostvarile plasman u finale nakon uzvrata u Vukovaru

Srijeda, 12. prosinca 2018. 22:52 Napisao/la  SC

Uzvratna utakmica polufinala Kupa za odbojkašice

ENNA VUKOVAR – RIJEKA CO 1:3 (25:19, 24:26, 17:25, 21:25).

Dvorana OŠ D. Tadijanović. Suci: Damir Horvat i Damir Pišćak.

ENNA VUKOVAR: Čirić, Vučković, Polak, Bilić, Kovač, Kelava, Nikšić, Savić, Majer, Lukić, Mujan, Novalić.

RIJEKA CO: Cvitković, A. Popić, Tomić, T. Popić, Vrban, Koraca, Mioč, Boban, Fabulić, Žarković.

Odbojkašice Rijeke plasirale su se u finale nakon pobjede u uzvratnoj utakmici polufiala Kupa u Vukovaru.

Riječanke su u Vukovar stigle s predošću 3:0 iz prve utakmice, izgubile prvi set i onda smogle dovoljno koncenzracije da u drugom setu sve riješe.

Rijeka u finalu igra protiv Mladosti, koja je u uzvratu pobijedila Kaštelu Cemex rezultatom 3:0.