PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Kostrena poražena u maratonu protiv Vukovara

Subota, 30. studenog 2013. 20:49 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola Prve lige odbojkašica: Kostrena – Vukovar 2:3, Rijeka - Vibrobeton 0:3

Prva liga odbojkašica

KOSTRENA - VUKOVAR 2:3

Utakmica 9. kola Prve lige odbojkašica – Druga jakosna skupina: Kostrena – Vukovar 2:3 (12:25, 25:18, 18:25, 25:20, 13:15). Dvorana u Kostreni. Gledatelja: 80. Suci: Poropat (Rovinj), Ruba (Pula).

KOSTRENA: Fodolović, Smeraldo, Zdrilić, Dujmić, Ljuština, Jug, Bakarčić, Zubčić, Šikić, Vrbanc, Savić, Gajić.

VUKOVAR: Ćirić, Čolak, Nikšić, Majer, Lukić, Mrđenov, Lukinac, Savić, Marčinko, Smiljanić.

Odbojkašice Kostrene izgubile su od Vukovara nakon pet setova i dva sata igre. U petom setu kod rezultata 13:13. Kostrena je imala napad, ali je vukovarski blok zaustavio Jelenu Savić što je bilo dovoljno da se prelomi utakmica u kojoj su obje ekipe pokazale dva lica.

Kostrena je loše odigrala prvi set, prijem je bio daleko od potrebnog i Vukovar je bez problema stekao početnu prednost. Drugi set prelomila je Neva Ljuština na čiji je servis Kostrena zaradila osam poena i povela 18:7. Sličan scenarij bio je u trećem setu samo što je u prvom planu bio Vukovar. Čolak je dvaput na servisu napravila seriju po šest poena! Kostrena se nije predala i uspjela je izboriti peti set, ali Vukovar je na kraju bio spretniji i sretniji.

RIJEKA CO - VIBROBETON 0:3

Utakmica 9. kola Prve lige odbojkašica, Prve jakosne skupine: Rijeka CO – Vibrobeton 0:3 (19:25, 13:25, 21:25).

Dvorana mladosti. Gledatelja: 50. Suci: Mikulić i Franolić (Zagreb). Delegat: Branković.

RIJEKA CO: Curać, Popić, Boban, Radovani, Milosavljević, Cvijić, Bačić, Pešut, Šćulac, Kraljević.

VIBROBETON: Stojanović, Barunčić, Perić, Pajvančić, Tomić, Žurić, Kulić, Pelin, Gorički, Rajković, Jurić.

Odbojkašice Rijeke CO-a upisale su novi poraz propustivši priliku da u trećem setu zakompliciraju susret protiv Vibrobetona. Kod 18:18 neiskustvo domaćina je još jednom došlo do izražaja i Vinkovčanke su doma ponijele tri boda.