Škrljevo završilo sezonu koju je obilježilo finale Alpe Adria Cupa

Nedjelja, 21. travnja 2019. 21:29 Napisao/la  SC

Košarkaški Škrljeva završili su sezonu koju je obilježilo finale Alpe Adria Cupa.

Škrljevo se u netom završenoj sezoni prvi put u klupskoj povijesti natjecalo u jednom međunarodnom natjecanju i odmah stiglo do finala gdje je bolja bila momčad mađarskog Egis Kormenda.

Klub koji djeluje u kontinuitetu od 2004. godine tri sezone uspješno nastupa u elitnom nacionalnom rangu - Premijer ligi!

U trećoj premijerligaškoj sezoni zauzeo je 9. mjesto nakon što je osvojio 32 boda u Ligi 12.

Prošle sezone Škrljevo je igralo u doigravanju za prvaka, što je najveći klupski uspjeh.

Na kraju regularnog dijela sezone Škrljevo je osvojilo 37 bodova i zauzelo 6. mjesto u ligi koja brojila 13 klubova.

U prvoj premijerligaškoj sezoni Škrljevo je završilo na 9. mjestu i ostalo nadomak razigravanju za prvaka.

Sezonu je završilo s 36 osvojenih bodova u Ligi 14 iz koje je ispao Kvarner 2010.

Otada Škrljevo na nacionalnoj razini upješno prezentira regionalnu košarku.