Medveščak - Pleter 59:71. Riječanke su do velike pobjede stigle zahvaljujući odličnoj drugoj četvrtini (10:18) i za tjedan dana na Kozali mogu osigurati plasman u polufinale PH
- Debelo smo premašili zacrtani cilj. Ulazak u polufinale za nas bi bio prava senzacija, ali pokušat ćemo iznenaditi Medveščak, objašnjava Šućurović
Agram - Pleter 55:70 (18:14, 12:19, 21:22, 4:15).  Riječanke su pobjedom u Zagrebu okončale osnovni dio prvenstva, te ih sada očekuje doigravanje u kojem im je protivnik Medveščak
Pleter - Zadar 77:54. Pleterice su odličnim drugim poluvremenom (46:23) stigle do pobjede kojom su praktički osigurale peto mjesto uoči doigravanja
Medveščak - Pleter 75:66 (17:16, 24:14, 16:16, 18:20). U porazu Riječanki najbolja je bila Mikić s 21 košem
Pleter - Studenac 89:69 (20:20, 30:7, 15:18, 24:24.  Riječanke su pitanje pobjednika riješile tijekom fenomenalne druge četvrtine, koju su apsolvirale s čak 30:7 u svoju korist.
Riječanke su u ovom susretu mogle odigrati opušteno, bez ikakvog imperativa jer pobjeda je bila nešto što bi bilo ravno senzaciji
Pleter - Jolly JBS 50:74. Riječanke su u četvrtfinalnom ogledu Kupa Ružice Meglaj Rimac na Kozali poražene od šibenskog sastava