Nedjelja, 03. veljače 2013. 17:39
Kvarner 2010

Nismo bili na našem standardnom nivou

Možda je glavni uzrok poraza što nismo dovoljno odgovorili na njihovu snažnu igru, objašnjava Anzulović
Utakmica 13. kola: VROS Darda - Kvarner 2010 63:62 (21:12, 14:12, 13:16, 15:22)
- Svi treniramo, Radić se oporavio i bit će spreman za Dardu, objašnjava krilo Kvarnera 2010
U trećoj četvrtini smo se malo skupili, sredili i odmah smo se odvojili, objašnjava Stipčić
Utakmica 12. kola: Dubrovnik - Kvarner 2010 73:81 (17:24, 27:21, 12:19, 17:17)
Atmosfera je bila sjajna, mislio sam da će dečkima taj ambijent stvoriti određeni pritisak, kaže Anzulović
Atmosfera je zaista bila odlična, došla je i Armada i to navijanje nas je povuklo do pobjede, objašnjava branič Riječana
Subota, 19. siječnja 2013. 23:00

Kvarner 2010 zadržao vrh ljestvice

Utakmica 11. kola: Kvarner 2010 - Zagreb 76:70. Riječani  na krilima Josipa Surine u zadnjih 10 minuta ostvarili 28:10