Kvarner u Karlovcu doživio poraz u prvoj utakmici

Subota, 14. listopada 2017. 20:04 Napisao/la  SC

Osam minuta prije kraja Riječani su prvi put poveli

Poraz u Karlovcu
Poraz u Karlovcu Foto: facebook

Prva liga košarkaša - 1. kolo

Košarkaši Šanac Karlovca pobijedili (86:75) su Kvarner 2010 u prvom kolu novo ustrojene Prve lige.

Prva četvrtina završila je s velikom prednošću domaćina (32:14).

Do dvije minute prije kraja poluvremena (48:32) izgledalo je kao da će momčad Marijana Mance doživjeti težak poraz, a onda je uslijedila riječka serija 13:0 za pristojnih 48:45 na odmoru.

U trećoj četvrtini rezultat se lomio, svaka je momčad imala svojih razdoblja, da bi Češković u posljednjoj sekundi tricom postavio 65:59 na kraju treće dionice.

Posljednju dionicu Kvarner 2010 najbolje je odigrao,  osam minuta prije kraja Riječani su prvi put poveli (66:65).

Nakon nekoliko minuta obostrano rastrgane igre, riječka momčad jednostavno  je stala.

Karlovčani su napravili seriju od čak 15:0 i rutinski dovršili posao za konačnih 86:75.

ŠANAC: Josipović 14, Panjević 9, Legović, Češković 21, Kraljić 17, Požar, Mileta, Tomić 10, Škrtić 1, Mataković, Beber, Lipak 2.

KVARNER 2010: Delpin 2, Vucić 12, Kučan 30, Krstinić 4, Brajdić, Odak 7, Šamanić 7, Cvitković 2, Ferenčić 4, Šibenik, Krstić 5, Ćavar 2.

Utakmica 1. kola Prve lige: Šanac - Kvarner 2010 86:75 (32:14, 16:31, 17:14, 21:16)