1. liga košarkaša: Kvarner 2010 poražen u gostima kod Bosca, presudila slabija igra u posljednjoj četvrtini

Nedjelja, 21. siječnja 2018. 15:24 Napisao/la  SC
Kvarner 2010

Prva liga košarkaša - 10. kolo

BOSCO - KVARNER 2010 77:66 (20:19, 23:20, 13:15, 21:12)

Košarkaški centar Dražen Petrović. Gledatelja: 50

Suci: Mustapić, Antolić i Muhvić. Delegat: Dukovac

BOSCO: Jošić, Božić 5 (1-2), Milatić 13 (2-2), Tušek 21, Bilos, Perković 10, Antolić, Bubalo 9 (1-1), Ljubičić 15 (1-2), Viduka, Jularić 4

KVARNER 2010: Delpin 13 (0-2), Odak 2, Marinčić, Vucić 21 (3-6), Krstinić 4, Kučan 18 (2-2), Ferenčić 3 (0-2), Šibenik, Krstić, Cvitković, Vucić, Šamanić 5

Slobodna bacanja: Bosco 5-7, Kvarner 2010 5-12

Skokovi: Bosco 51 (15-36), Kvarner 2010 40 (11-29)

Trice: Bosco 6-22, Kvarner 2010 7-23

Košarkaši Kvarnera 2010 poraženi su u gostima kod zagrebačkog Bosca 77:66.

Susret je bio dosta izjednačen u prve tri četvrtine, gdje su riječki košarkaši održavali korak i rezultat sa domaćima.

U posljednju četvrtinu Bosco je ušao sa košem prednosti, ali su košarkaši Kvarnera 2010 zadnju četvrtinu odigrali ispod razine prve tri četvrtine te su domaćima prepustili pobjedu.