3. HRL: Rukometaši Trsata u Gospiću doživjeli drugi uzastopni poraz

Ponedjeljak, 30. ožujka 2015. 19:00 Napisao/la  N. D.

GOSPIĆ: Kolačević, Badanjak, Šimić, Bašić, Antić, Radaković 8, Jelić 1, Brkljačić, Bošnjak, Gaši 7, Blašković, Stipetić, Pavelić 9, Sabljak

TRSAT: Rak, A. Katić, Colić 5, Islamović,  Karadžija 3,  Šćulac 2,  Mrđen,  I. Katić, Bjelovuk 3,  Cvitan 3, Tadić 2, Kalac 6, Ujević

Sedmerci: Gospić 4 (2), Trsat 5 (4)

Isključenja: Gospić 14 minuta, Trsat 4 minute

Momčad Trsata upisala je drugi poraz za redom. Na gostovanju u Gospiću kod istoimenog domaćina mladići trenera Damira Čavlovića izgubili su bodove u zadnjim sekundama susreta.

Gospićani su puno bolje otvorili prvi dio susreta kada su sredinom poluvremena nakon izjednačene igre napravili seriju 5:0 i poveli sa visokih 13:8, te u takvom ritmu zaključili poluvrijeme sa 15:10.

Trsaćani u drugi dio kreću borbenije i agresivnije u obrani, te u 40. minuti smanjuju zaostatak na 16:14. Gospićani sve više gube konce u igri i Trsat potpuno preuzima inicijativu i u zadnjih pet minuta ulazi sa prednošću 21:22.

Do kraja susreta igra se gol za gol, ali dvije brzoplete greške u napadu Trsaćana, dozvoljavaju domaćinima da na kraju dođu do oba boda. Domaćine je predvodio Mate Pavelić sa 9, a Trsaćane najiskusniji Kristijan Kalac sa 6 pogodaka.