Utakmica 2. kola: Murvica - Rudar 20:16. U drugo (13:10) poluvrijeme krenule su domaće igračice furiozno i u 37. minuti stale pri rezultatu 17:11
Stvarno ne bi htio sebe staviti u prvi plan. Svi igrači i stručni stožer su odradili svoju ulogu u ovoj pobjedi i to je najbitnije, kaže Ćaćan nakon pobjede u Zadru
Susret 3. kola: Zadar - Kozala 24:33 (10:21)
Rezultati 1. kola: Selce – Pećine 23:26 (16:16), Gospić – Veruda 29:24 (15:12), Novigrad – Kanfanar 19:23 (10:16), Buzet II – Zamet II 26:26 (16:14). Arena je bila slobodna.
Utakmica 1. kola: Mornar - PPD Zagreb 24:24
Utakmica 1. kola: Trsat - Senj 31:26
Utakmica 2. kola: Crikvenica - Zadar 27:28
Susret 2. kola: Kozala - Metković 24:28