Rukometašice Murvica treći put uzastopno osvojile županijski kup pobjedom protiv Senije

Petak, 08. prosinca 2017. 09:03 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Finale županijskog kupa za rukometašice:  Senia –  Murvica 23:31 (11:18). Murvica i Zamet zajedno igraju završnicu Kupa

Dubravko Konjuh uručio pokal Petri Filipović

Finale županijskog kupa za rukometašice

SENIA – ŽRK MURVICA 23:31 (11:18)

ŠSD Robert Barbić-Beli. Gledatelja: 50

SENIA: Katalinić, Matijević, Vrkljan 9, Dorić, Cvjetičanin 2, Bradanović 5, Škrgatić, Kren, Prpić, Nekić 2, Zugan 5, Samardžić.

MURVICA: R. Antić, Kršul, Butković 6, Skorić 7, Grozdek 1, Filipović 2, Lekaj 2, Ljubanović 2, Mandekić, Tus 4, Debelić 3, Pešut, Poslek 1, K. Antić, Car 1, Matijašić 2.

Samo pet dana nakon šta su osvojile naslov jesenskih prvakinja Druge HRL zapad, ekipa trenera Mladena Prskala u Senju je osvojila treći puta uzastopno županijski kup.

Utakmicu u Senju igračice Murvice više su nego ozbiljno shvatile, jer su domaćim igračicama ostale dužne uzvrata od prije dva tjedna kada su u prvenstvenoj utakmici igrajući nekompletne izgubile jedini prvenstveni bod.

Osim osvojenog pehara Murvica je ušla u završnicu kupa HRS-a zajedno sa Zametom.

Nakon početnih 6:6 rukometašice Murvice pojačavaju tempo i serijom 6:0 odvode susret u svoju korist.

Do poluvremena rezultat je velikih sedam golova prednosti (11:18).

U nastavku susreta trener Mladen Prskalo u igru uvodi kadetsku ekipu koja odlično koristi minutažu.

Utakmicu je malo u drugi plan bacila teža ozljeda Marijete Lekaj, koja će sigurno propustiti posljednje prvenstveno kolo.