Možemo slobodno reći da smo oslabljeni, a protivnik se dodatno pojačao i kreće u nastavak prvenstva s visokim ciljevima, kaže Vukelić uoči lokalnog prvoligaškog derbija u nedjelju
Počeli smo odmah iza Nove godine i s obzirom da smo imali velikih problema sa pronalaženjem slobodnih termina u dvoranama, jedan dio smo odradili i na našem vanjskom igralištu, kaže Jelušić
Crikvenica - Mladi rudar 32:32 (13:16). Brojnim ozljedama (Lušić, Mazzarolli, Derossi, Saršon) nadodala se ozljeda Šunjića u 29. minuti, te Hrvatina u 53. minuti posljednje ogledne utakmice uoči gostovanja na Kozali
Četvrtak, 23. siječnja 2014. 19:29
Prva liga (m)

Rukometaši Matulja pobijedili Kozalu

Sigurno da je potrebno određeno vrijeme da ti mladići uđu u seniorski ritam, kaže Damir Radojčić nakon poraza (27:29)
Priprema utakmica: Buzet - Crikvenica 33:24 (17:15). U prvom dijelu rukometaši Crikvenice dobro parirali buzetskom premijerligašu
Prijateljska utakmica: Zamet - Matulji (28:26 (12:15). Rezultat je do 50. minute bio u našu korist, kada smo vodili 21:16, ali tada se osjetio umor i svi igrači su pali, kaže trener Matulja Davor Brajnović
U jesenskom dijelu prvenstva Lušić je bio igrač RK-a Split
Prijateljska utakmica: Kozala - Buzet 30:33 (12:15). Trener Darko Dunato, te igrači Vlado Matanović, Antun Dunato i Marin Buneta tako su pobjedom debitirali pred donedavno domaćom publikom