Prva HRL: Rukometaši Kozale osvojili bod u Buzetu, Antonio Vozila pogodio iz sedmerca

Subota, 17. veljače 2018. 21:34 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Buzet - Kozala 26:26 (15:12). Iako je kapetan Briški bio primoran napustiti igru zbog ozljede, ostatak momčadi Kozale odlično je reagirao

Darko Dunato, trener Kozale

Prva HRL - Jug, 12. kolo

BUZET - KOZALA 26:26 (15:12)

Sportska dvorana. Gledatelja 150

Suci: Davor Lončar i Zoran Lončar (obojica Varaždin)

BUZET: Šverko, Daskijević, Klasanović 7, Jakac 1, Božić 5 (1), Zonta, Šegota 1, Jović, Prelac 1, Kisiček 4 (2), Bašić, Krbavčić, Brkić, Čirjak 7 (1)

KOZALA: Pešić, Bartolović, Anić 2, Ljevar 2, Briški 5 (2), Gašparović, Barišić, Rak, Tomaš 2, Milih 2, Bukal, Islamović 3 (1), Stipčić 6, Loparac, Vozila 4 (1)

Rukometaši Kozale su došli do vrijednoga boda u Buzetu nakon zaostatka kroz cijelu utakmicu.

Dopadljivu i korektnu utakmicu su odigrali igrači Buzeta i Kozale u 12. kolu prve rukometne lige.

Iako su Riječani dobro krenuli u utakmicu, domaćin serijom od 4-0 okreće rezultat i dolazi u prednost koju su zadržali do poluvremena.

U drugome dijelu je sve slutilo na laganu pobjedu Buzeta, ali se igrači trenera Dunata nisu predavali.

Iako je kapetan Briški bio primoran napustiti igru zbog ozljede, ostatak ekipe je odlično reagirao te je ponajviše na krilima odličnog Andra Raka na vratima polako smanjivao prednost i u zadnju minutu ušao sa zaostatkom od jednog pogotka.

Desetak sekundi do kraja je Mateo Milih iznudio sedmerac, koji je Antonio Vozila pretvorio u pogodak što je značilo da je Kozala osvojila vrijedan bod.