Rukometaši Crikvenice bez bodova u osječkom Zrinjevcu

Ponedjeljak, 12. ožujka 2012. 13:52 Napisao  Milan Kosanović

Domaći sastav trenera Silvija Ivandije pokazao se kao tvrd orah za Kirce koji su tokom cijelog susreta bezuspješno lovili prednost Osječana

Osijek – Crikvenica 30:22 (16:13)

Utakmica 18.kola 1.HRL muški. SD Zrinjevac. Gledatelja: 250. Suci: Banović i Banović (obojica Požega).

OSIJEK: Šimatić 1, Ranogajec 2, Grgić 2, Stojković 1, Jurić 1, Babić 5, Eskeričić, Puškarić, Zubac, Kurtović, Šaravanja, Matašić, Vukušić 2, Kuduz 8, Nedić.

CRIKVENICA: Zena, Karačić, Stojanović 1, Badnjević 9, Baričević, Čupić 3, Mazzarolli 2, Butorac 3, Derossi, Radić 4, Bećiri, Galić.

Sedmerci: Osijek 3 (4) , Crikvenica 3 (3) . Isključenja: Osijek 2 , Crikvenica 6 minuta .

Rukometaši Crikvenice ovoga puta nisu imali sreće na gostovanju u Slavoniji kao prije nekoliko kola kada su iz Županje  putovali kući pjevajući. Domaći sastav trenera Silvija Ivandije pokazao se kao tvrd orah za Kirce koji su tokom cijelog susreta bezuspješno lovili prednost Osječana. Već u ranoj fazi utakmice Osijek odlazi na četiri, a kasnije i na pet pogodaka razlike (9:5, 12:7). Na poluvrijeme se odlazi s vodstvom domaćih 16:13, a u nastavku je uslijedila izjednačena igra gol za gol u kojoj su Kirci dolazili na dva pa se vraćali na četiri pogotka zaostatka, no sve to bez ozbiljnije prijetnje za Osjećane. U samom finišu utakmice puleni Silvija Ivandije dodali su malo gasa te odjurili do visoke pobjede koja nije objektivno ogledalo cjelokupne utakmice. U redovima Kiraca najefikasniji bio je ljevoruki Faruk Badnjević s devet postignutih pogodaka.