Subota, 02. prosinca 2017. 22:47 Napisao/la  SC

Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković

PEĆINE: Pejčinović, Balas 4, Švabić 1, Lipović 4, Zdunić, Sila, Svjetličić 1, Iljazović, Erbežnik Lukačić 5, Pešutić, Vrban, Gaši 6, Kalač 3

SPLIT: Bosančić, Marić 5, Musulin 1, Medić 3, Zujić 6, Fistonić 3, Šimić, Antičević 5, Škarica 1, Maretić 7, Mladinić 1, Kozina 4, Žeravica

Sedmerci:  Pećine 4(4)  Split 7(8)

Isključenja: Pećine  6 minuta Split 4 minute

U 10. kolu Prve lige – jug, rukometaši Pećina doživjeli su težak poraz nakon što su bolji bili gosti iz Splita koji su slavili rezultatom 36:24.

Sve do 25. minute prvog dijela igralo se gol za gol i tek kod rezultata 14:14, gosti rade seriju 3:0 i odvajaju se na nešto veću razliku kojom završavaju prvi dio susreta.

Odmah na početku drugog dijela Split radi seriju 5:1, povećava svoju prednost na 22:15 i praktički rješava susret.

Do kraja utakmice gosti su samo odrađivali vrijeme na terenu, domaća momčad nije zaprijetila niti jednom do kraja susreta.