1. HRL: Rukometaši Mornar-Crikvenice poraženi u Buzetu, presudila kratka klupa

Nedjelja, 18. studenog 2018. 00:05 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Buzet - Mornar-Crikvenica 29:23

BUZET: Šverko, Klasanović 2, Jakac, Božić 4, Valković 8, Vučko 5, Šegota 1, Černeka 4, Jović, Bašić, Krbavčić, Lušić, Čirjak 4

MORNAR-CRIKVENICA: Zena, Matejčić 3, Oroši 2, Zarev 5, Stanić 4, T. Daskijević 1, Čupić 4, Huljina 1, Car 3, Brozičević, F. Daskijević, Stupar, Turčinov, Prpić

Sedmerci: Buzet 4(2),  Mornar-Crikvenica 6(4)

Isključenja: Buzet 4 minute,  Mornar-Crikvenica 4 minute

Rukometaši Mornar-Crikvenice u 8. kolu Prve lige – Jug na gostovanju u Buzetu poraženi su rezultatom 23:29.

Momčad Mornar-Crikvenice otputovala je u oslabljenom sastavu u Buzet bez desnog krila Tonia Melona i lijevog krila Roberta Medvedeca, a već u trećoj minuti igru je morao napustiti  Teo Daskijević koji se nakon jedne kontre i kontakta sa protivničkim vratarem teže ozlijedio.

Trener Valter Matošević bio je primoran na improvizacije sa ostalim igračima, koji su sve do 25. minute prvog dijela vrlo dobro izgledali i parirali domaćoj momčadi.

Rezultat je uglavnom bio izjednačen, te se momčad Buzeta odvojila u zadnjim minutama poluvremena.

U drugom dijelu došla je do izražaja kratka klupa Kiraca, te su domaćini napravili razliku koju su održavali do kraja utakmice.

Buzećane je predvodio Raul Valković sa osam postignutih pogodaka, a Mornar-Crikvenicu Tony Zarev, koji je postigao pet pogodaka.