1. HRL: Rukometaši Mladog rudara bez problema osvojili bodove protiv Kozale

Nedjelja, 15. listopada 2017. 09:27 Napisao/la  SC

MLADI RUDAR: Ćopić, Vlačić, Derossi 4, Franković 4, Dukić, Mileta 8 (2), Banović, Šehić 2, Lovrinović 2, Juričić, Ratkajec 6, Griparić 2, Štingl, Bučaj, Kostić

KOZALA: Pešić, Tubić 1, Ljevar, Briški 3, Rak, Anić, Milih 4, Barišić 4, Islamović  4 (2), Domić, Buneta 3, Kadić, Loparac, Valković 6 (2), Vozila

Isključenja: Mladi rudar 10 minuta, Kozala 14 minuta

Rukometaši Mladog rudara uvjerljivo su pobijedili Kozalu.

Odmah je momčad Ilije Lovrinovića stvorila razliku koju gosti više nisu mogli stići, u jednom trenutku prednost domaćina iznosila je sedam golova (14:7).

Nakon tih loših 15 minuta, riječki prvoligaš hvata priključak i drži utakmicu na istoj razlici sve do 45.minute kada se približava na samo dva gola zaostatka, međutim nedostajalo je koncentracije prilikom izglednih šansi i bodovi su ostali u Istri.

Gosti su imali puno prigovora na suđenje sudačkog para Emanović - Mikić koji su čak devet puta isključivali goste, te stručnom stožeru Riječana pokazali opomenu, dvije minute te izravni crveni karton.