Kozala remizirala, Tomaš pogodio u zadnjem napadu

Subota, 06. travnja 2019. 21:27 Napisao/la  SC

Utakmica 19. kola: Kozala - Hrvatski dragovoljac 32:32 (18:15)

KOZALA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC 32:32 (18:15)

KOZALA: Ćaćan, Balas 1, Ljevar 4, Štucin, Rak, Tomaš 8, Braut 4, Maljavac, Islamović 8, Borović, Schlagenhauf 2, Pešić, Barišić, Milih 4, Loparac, Žepina 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Glavaš, Jakelić 4, Banović 12 (5), Galiot 2, S. Maleničić, Vukasović, Pocrnja 4, M. Maleničić 4, Varvodić, Urličić 6

Isključenja: Kozala 8 minuta, Hrvatski dragovoljac 4 minute

Sedmerci: Kozala 1 (0), Hrvatski dragovoljac 5 (5)

Rukometaši Kozale su upisali drugi remi za redom u utakmici za brzi zaborav protiv Hrvatskog dragovoljca.

Iako su nastavili niz pozitivnih rezultata, rukometaši riječkog prvoligaša nisu odigrali na nivou prethodnih utakmica i to je jedini razlog što gosti idu put Dalmacije sa jednim bodom.

Od početka utakmice vidjelo se da Dragovoljci prejednostavno dolaze do golova protiv domaćina te su držali prednost u utakmici sve do 16.minute kada Kozala radi seriju od 6:0 i prelazi u vodstvo i na odmor odlaze sa tri gola razlike.

Uporni gosti na početku drugoga djela ponajprije preko Banovića vraćaju utakmicu u egal, a zatim preuzimaju vodstvo.

Zazvonio je alarm kod Kozale te Darko Dunato zove minutu odmora nakon koje ponovno domaćin preuzima vodstvo.

Puno grešaka na obje strane obilježilo je drugo poluvrijeme, pa tako i igru Kozale koja je oscilirala iz minute u minutu.

Gosti su ušli u posljednju minutu sa neriješenim rezultatom i napadom te su postigli pogodak koji im je jamčio bod, ako ne i pobjedu.

U posljednjem napadu Kozala preko lijepe akcije Islamovića i Tomaša iz cepelina dolazi do izjednačenja te kraja utakmice i drugog uzastopnog remija u sezoni.