1. HRL: Kozala poražena uoči kup-utakmice protiv Mornar-Crikvenice

Nedjelja, 18. studenog 2018. 17:54 Napisao/la  SC

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KOZALA 26:22 (16:8)

Suci: Češi (Zagreb) i Županić (Križevci)

H. DRAGOVOLJAC: Jakelić 2, Perić 2, Klarić, Banović 3, Galiot 3, S. Maleničić, Bilonić, Šimović 4, Grgat, Pocrnja, M. Maleničić 5, Varvodić 2, Babić 3, KOvačić, Bošnjak, Urličić 2

KOZALA: Ćaćan, Vukičević 5, Islamović 3 (1), Voloder, Štucin 1, F. Ljevar 2 (1), Maljavac, Rak, L. Ljevar 9 (2), Milih 1, Schlagenhauf 1, Pešić, Loparac

Kozala je upisala novi poraz.

Ovoga puta bolji od riječkog prvoligaša bili su igrači Hrvatskog dragovoljca, koji su pobijedili rezultatom 26:22.

Kako su igrači trenera Dunata izgubili i zadnja tri dvoboja, tako su nastavili i u ovoj utamici.

Loše prvo poluvrijeme i razbranjeni vratar domaćina najzaslužniji su za veliku prednost igrača iz Dugog Rata na poluvremenu.

Drugi dio ponovno pripada Kozali koja se konsolidira i počinje igrati sve bolje, posebice u fazi obrane.

Smanjila se prednost Hrvatskog dragovoljca na samo 3 pogotka, međutim, snage za preokret nije bilo.

Kozala je i u Omišu, gdje Hrvatski dragovoljac igra domaće utakmice, imala hendikep u vidu nova dva ozlijeđena igrača.

Na posljednjem treningu prije utakmice teže se ozljedio Andro Ribarić kojemu je ustanovljena ruptura zadnje lože dok je Dino Islamović u 14. minuti utakmice u Omišu morao izaći iz igre zbog puknuća prsta desne ruke.

U srijedu od 20.30 slijedi dvoboj Kupa između Kozale i Mornar-Crikvenice u dvorani Dinko Lukarić.