Ivo Katić pogodio za pobjedu u zadnjem napadu

Nedjelja, 09. travnja 2017. 11:36 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Dubovac - Trsat 24:25

Suci: Feletar (Bjelovar) i Rendulić (Kutina)

DUBOVAC: Tuškan, M. Belavić, Pauli 4, Kordić 7, Marić 3, Luketić, I. Belavić, Tosino, Oroši, Čavlović 2, Maccokato 1, Gvozdanović 3, Mandić 3, Horvat, Lesar, Benčan 1

TRSAT: Daskijević, Škorić, A. Katić 1, Miler, Maljavac 1, Žepina 7, Zakšek, Olić, I. Katić 5, Ujević, Kalac 4, Bjelovuk 2, Pavletić, Kavran 2, Polić 3

Sedmerci: Dubovac 2(2)  Trsat 4(4)

Isključenja: Dubovac 18 minuta  Trsat 14 minuta

Rukometaši Trsata u 17. kolu Druge lige na gostovanju kod Dubovca zabilježili su pobjedu rezultatom 25:24.

Nakon početnih ispitivanja snaga domaći su poveli 8:6, ali vodstvo je bilo kratkog vijeka jer su Trsaćani brzo preuzeli kontrolu na terenu i vratili prednost na svoju stranu, te završili poluvrijeme sa vodstvom 12:11.

U drugom dijelu gosti imaju više od igre, te sa odličnim Tinom Škorićem na vratima stižu do par laganih pogodaka najviše preko raspoloženog Iva Katića i imaju prednost 15:18 i 17:20.

U zadnjih deset minuta Dubovac ulazi serijom 5:2, te se do kraja susreta igra gol za gol.

Ivo Katić postiže pogodak za konačnih 25:24, a zadnji napad Dubovca nakon izrađeng viška na lijevo krilo, Fran Daskijević brani i osigurava bodove svojoj momčadi