2. HRL: Senj pobijedio Pećine, drugi poraz lidera za redom, Rovinj sve bliži

Ponedjeljak, 27. ožujka 2017. 11:13 Napisao/la  SC

SENJ: M. Nekić, Orlić 5, Deželjin, Vlatković, Krajcar, Brdar, F. Nekić 4, Katulić 2, Štokić 1, R. Nekić 1, Zrinski, Biondić 2, Šojat, Barbić 1, Sladić 6, Krmpotić

PEĆINE: Pejčinović, Balas 5, Švabić 2, Lipović, Vujović 5, Badanjak 1, Pribanić 2, Matošević, Lukačić 5, Sančanin, Vrban, Gaši, Pešutić, Katalinić 1, Kostelac

Sedmerci: Senj 4 (3), Pećine 4 (3)

Isključenja: Senj 10 minuta, Pećine 6 minuta

U 15. kolu Druge lige domaći Senj ostvario je treću pobjedu u nizu pobjedom protiv lidera prvenstva, momčadi Pećina, rezultatom 22:21.

Ujedno ovo je bio drugi poraz za redom za Pećine, te se sada prednost na vodećoj poziciji svela na samo jedan bod u odnosu na prateći Rovinj.

Utakmicu u Senju obilježili su odlični vratari kod obiju momčadi, te zato i ne čudi mali broj pogodaka na utakmici.

Pećine su nešto bolje ušle u susret te su imale vodstvo 3:1, ali domaćini su uzvratili serijom i stigli do vodstva 6:5, a do kraja poluvremena igra se gol za gol sve do 8:8.

U drugom dijelu Pećine se u dva navrata odvajaju na 14:10, te iza toga 19:16, ali uporni domaćini vraćaju se u susret, te u zadnje minute ulaze poravnati rezultatom 20:20.

U zadnjim napadima Andrija Orlić dva puta pogađa mrežu gostiju što je na kraju osiguralo pobjedu Senjanima.