Boćari Zameta i Opatije nakon devetog kola dijele vrh Prve županijske lige. Momčad Svetog Jakova i dalje neporažena u Drugoj županijskoj ligi
Kastavci su se nakon domaćeg slavlja nad ekipom Sveti Rok Klana (18:4) na vrhu izjednačili sa boćarima Kukuljanova, koji su u okviru 9. kola poraženi u gostima kod Trstene
Galeb MR - Opatija  13:12 (3:5, 3:0, 4:5, 3:2). Iako su Opatijci u posljednjoj minuti preko Peroša još jednom došli na minimalni zaostatak, nije preostalo više vremena za promjene na semaforu
Podhum je uspio zadržati laganu prednost pred pratiteljima, a Brajda se pobjedom kod Dubrave bodovno izjednačila sa Pulom
Čestitao bih svojim dečkima, dali su sve od sebe, i više nego što su mogli. Vidi se da su Mađari fizički superiorniji, ali moram primjetiti i da nisu baš poštivali kriterije školskog sporta, rekao je trener Darko Dunato
Rukometaši Prve hrvatske gimnazije iz Rijeke najprije su svladali predstavnike Turske 24:20, a potom i prestavnike Brazila 36:21
Salona - Opatija 7:11 (2:0, 0:6, 1:1, 4:4). Na uvijek teškom i neugodnom gostovanju Opatijci su u potpunosti nadigrali domaćine prepustivši im samo uvodnu četvrtinu