Najteže mi je bilo vidjeti igrače nakon utakmice, svi su gledali u prazno, ali to je valjda tako. U sportu nažalost ima puno više razočaravajućih nego sretnih trenutaka, rekao je Kancijanić nakon remija s Bellevueom
Bellevue - Opatija 7:7 (0:1, 0:1, 2:2, 5:3). Vukčević je 16 sekundi prije kraja donio domaćinu prvo i jedino izjednačenje na utakmici
Riječani su u malom nogometu ispali nakon pobjede nad Dubrovnikom 4:2, te poraza od Splita 0:5, dok su košarkaši protiv istih suparnika upisali dva poraza
Opatija - Zadar 1952 11:5. Opatijci su na kratko preuzeli prvo mjesto, dok Bellevue nije pobijedio Galeb 12:7 i vratio se na vrh ljestvice. Iduće subote derbi Bellevue - Opatija
Galeb MR - Opatija  13:12 (3:5, 3:0, 4:5, 3:2). Iako su Opatijci u posljednjoj minuti preko Peroša još jednom došli na minimalni zaostatak, nije preostalo više vremena za promjene na semaforu
Rukometaši Prve hrvatske gimnazije iz Rijeke najprije su svladali predstavnike Turske 24:20, a potom i prestavnike Brazila 36:21
Salona - Opatija 7:11 (2:0, 0:6, 1:1, 4:4). Na uvijek teškom i neugodnom gostovanju Opatijci su u potpunosti nadigrali domaćine prepustivši im samo uvodnu četvrtinu
Riječani su tako nanijeli novi poraz ekipi Svete Nedjelje koja je i dalje bez pobjede