Mi se imamo pravo nadati dobrim stvarima, boća je okrugla i dok god ne kreneš u utakmicu ne znaš u kojem će se smjeru razvijati, kaže Dean Klarić
Teško je nešto pametno reći nakon poraza, ali mislim da naša mladost ipak nije izdržala pod tim teretom očekivanja i domaćeg terena, rekao je Dean Klarić, trener viceprvakinja
Strategija voditelja će biti ključna, tu će se odlučivati tko će koga nadmudriti, kaže iskusna boćarica Labina uoči druge utakmice finala doigravanja protiv Škole boćanja Čavle
Imali smo 12:6 i tri terena otvorena i do 12 minuta prije kraja sva tri su bila u egalu. U zadnjih 12 minuta promakla nam je pobjeda, kaže Dean Klarić, trener Škole boćanja Čavle
'Ajmo reći da smo spremni, pa ćemo vidjeti što će nam božica Fortuna donijeti na gostovanju u Labinu, kaže trener boćarica Škole boćanja Čavle
Izuzetno sam počašćen i malo iznenađen, ali ovo je kruna moje sportske karijere. Nadam se da ću opravdati povjerenje, kaže trener Boćarskog kluba Sveti Jakov koji je postao izbornik reprezentacije do 23 godine