Subota, 13. travnja 2019. 16:37 Napisao/la  SC

Pobijedio je timski duh u utakmici koja je bila napeta do samog kraja

JADRAN KOSTRENA - KPK KORČULA 14:12 (4:3, 2:5, 5:1, 3:3)

Bazen Kantrida. Suci: Milenković, Vujošević

JADRAN KOSTRENA: Krolo, Dobrecović 3, Dragičević, Peculić, Cuomo, Damjanović 1. Kaluđerović, Juršević 2, Marić 6, Popović, Milolaža, Grbac 2, Ševeljević, Rukavina

KPK KORČULA: Skokandić, A. Radovanović 1, V. Radovanović, Mozora, Tomasović 1, Strahor 3, Šegedin, Cukrov 1, Filippi, Peričić 1, F. Fabris 1, I. Fabris 3, Botica, Gavranić 1

Vaterpolisti kostrenskog Jadrana pobijedili su korčulanski KPK 14:12.

- Odigrali smo jednu čvrstu utakmicu i izborili na kraju pobjedu. Pobijedio je timski duh ove ekipe u utakmici koja je bila napeta do samog kraja. Moram istaknuti i pohvaliti vanserijsku igru Iv Marića, inače prvotimca Primorja koji je pružio odličnu igru koju je okrnuo sa čak šest pogodaka, rekao je trener Kostrenjana Andrej Brala.

SISCIA - OPATIJA 14:11 (3:2, 3:3, 5:3, 3:3)

Bazen u Sisku. Suci: Hrustar i Sketelj

SISCIA: Miskić, Dolenec, Sović, Smolčić 1, Gledec 2, Papež 1, Vincek 1, Brnetić 2, Šimić 2, Sajko, Ravlić 3, Požarić 2, Sako, Vukmanović

OPATIJA: Olić, Biščević Latin, Vucelić 1, Babić, Augusti 4, Butorac 1, Burburan 1, M. Saftić 1. L. Saftić 1, Petrić 2, Nemet, Čubranić

Vaterpolisti Opatije poraženi su u gostima kod Siscije.

Opatijci su u drugoj četvrtini uspjeli doći u egal 5:5, ali nisu uspjeli prestići goste.

U posljednjeoj četvrtini također su stigli na gol zaostatka 11:10, ali više od toga nisu mogli.