Subota, 06. prosinca 2014. 19:51 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Grobničan - Pula 3:1 (25:8, 23:25,25:13, 25:21)

Prva B liga-zapad odbojkašica

GROBNIČAN - PULA 3:1

Utakmica 8. kola: Grobničan - Pula 3:1 (25:8, 23:25,25:13, 25:21). Gledatelja: 50. Suci: Relić i Ivanković (oba Rovinj).

GROBNIČAN: Miculinić, Jurčić, Broznić, Drakula, Frančišković, Fafanđel, Legčević, Tomas, Šojat, Perić, Kovačević (L), Špoljarić.

PULA: Barbić, Bat, Tadić, Fabris, Šipušić, Božeglav, Ćopić, Kalister, Šupuk.

Odbojkašice Grobničana pobijedile su Pulu i kolo prije kraja potvrdile naslov jesenskih prvakinja. Grobničanke su odigrale dobru utakmicu u kojoj je pad koncentracije stigao na otvaranju druge dionice nakon što su vrlo uvjerljivo osvojile prvi set prepustivši domaćinu samo osam poena.

Previše pogrešaka u drugom setu domaćin nije uspio nadoknaditi, ali je u trećoj i četvrtoj dionici potvrdio ulogu lidera upisavši sedmu pobjedu.