Pripremna utakmica: Opatija demonstrirala moć u Labinu, Rudar doživio uvjerljivi poraz

Subota, 24. kolovoza 2019. 09:23 Napisao/la  SC

Momčad Zorana Bogolina još je jednom pokazala da je apsolutni favorit za osvajanje naslova u Trećoj HNL Zapad

Baltar Bogolin

Nogometaši Rudara doživjeli su svojevrsno „otriježnjenje“ u sinoćnjoj utakmici protiv Opatije, nakon sjajnih rezultata u ovim ljetnim pripremama.

Momčad Zorana Bogolina još je jednom pokazala da je apsolutni favorit za osvajanje naslova u Trećoj HNL Zapad, a konačnih 4:0 očitava realan odnos snaga sinoć na terenu.

Opatija je povela u 11. minuti, kada Furijan prolazi po desnom boku i poslužuje nečuvanog Baltazara Bogolina koji je precizan za 0:1.

Deset minuta kasnije u šesnaestercu Opatije je srušen Ivan Macan, ali udarac s "bijele točke" Sanjinu Grpcu brani legenda istarskog nogometa Vanja Iveša.

Nakon novih deset minuta novo uzbuđenje.

Brzonogi Toni Rudan krade loptu Kovarima i poslužuje Danijela Lazića čiji je udarac s 18 metara dovoljan za 0:2.

U nastavku je Opatija nastavila s dominacijom koja je okrunjena s još dva pogotka.

U 60. minuti Bogolin idealno upošljava Kovačevića za 0:3, a Vito Šegon u posljednjoj minuti postavlja konačnih 0:4.

RUDAR: Legac, Golić, Dadić, Načinović, Kurtić, Moravac, Stojković, Golja, Bembić, Grbac, Macan. Još su igrali: Licul, Bećar, Torić

OPATIJA: Iveša, Malinić, Čolina, Jukičić, Vlatković, Glavaš, Lazić, Kovačević, Furijan, T. Rudan, Bogolin. Još su igrali: J. Rudan, Čanković, Šegon, Brnja, Ugrina

Pripremna utakmica: Rudar - Opatija 0:4 (Bogolin 16, Lazić 32, Kovačević 60, Šegon 90)