Nogometaši Rudara u pripremnoj utakmici pobijedili Borac u Labinu

Četvrtak, 01. kolovoza 2019. 10:02 Napisao/la  SC
Mario Sedlić (Borac)

Nogometaši Rudara pobijedili (3:1) su Borac u pripremnoj utakmici odigranoj u Labinu.

Na početku utakmice Rudar je imao „zicer“, Macanov udarac obranio je Ćućić.

Od 15. minute je 1:0, na povratnu Golićevu loptu dotrčao je Čudić i pogodio nebranjeni dio mreže.

Na 2:0 povisio je Grbac nakon Goljine asistencije, na početku drugoga dijela Macan je izašao sam ispred vratara i poentirao za 3:0.

Do kraja susreta treba spomenuti Golić udarac iz voleja s 18 metara, mladi vratar Crnković odbio je loptu u vratnicu te gol gostiju desetak minuta do kraja susreta.

RUDAR: Legac, Golić, Kurtić, Načinović, Dadić, Čudić, Hasanbegović, Bembić, Golja, Grbac, Macan Još su igrali: Peruško, Savić, Licul, Stojković, Kozić, Erman, Moravac, Bećar

BORAC: Ćućić, Ivančić, Jurić, Omerović, Rukavina, Jozić, Dukađin, Marković, Žeželić, Pribanić, Sedlić. Još su igrali: Crnković, Sudan, Hasani, Meštrović, Spajić

Pripremna utakmica: Rudar - Borac 3:1 (Čudić 15, Grbac 26, Macan 57/Sedlić 79)