3. HNL: Rudar potopljen kod fenjeraša Trnja, šest komada za nemiran zimski san

Nedjelja, 26. studenog 2017. 13:16 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Trnje - Rudar 6:1.  Svlačionica labinske momčadi prepuna problema koje treba rješiti tijekom zimske stanke

Nogometaši Rudara u dubokoj su krizi

Treća HNL - Zapad, 17. kolo

TRNJE - RUDAR 6:1

Igralište Trnje. Gledatelja: 200

Sudac: Marko Ćužić (Velika Gorica)

Strijelci: 0:1 Macan (15), 1:1 Rajkovača (38-11m), 2:1 Vlak (44), 3:1 Piršić (58), 4:1 Jurač (66), 5:1 Špišić (71), 6:1 Jurač (74)

Žuti kartoni: Rajkovača (Trnje), Bembić, Škopac (Rudar)

TRNJE: Kranjec, Babok, Jurač, Piršić, Slatina, Vikario, Zubak, Fostač, Rajkovača, Vlak (67 Poldrugač), Špišić (82 Vrbić)

RUDAR: Pavlić, A. Načinović, Škopac, Čudić, Maca, Juričić, Bembić, Fejzić Licul, Ivanović, Makić (73 Topić)

Nogometaši Rudara u zadnjem kolu jesenskog dijela sezone doživjeli su težak poraz u gostima kod Trnja.

Završilo je čak 6:1. Gostima rani početka nedjeljnog susreta (11) očito nije odgovarao, jer su iz Labina doputovali sa samo 13 igrača.

Krizu u Rudaru nakratko je ugasila pobjeda protiv Vrapča i bod na Krku, ali činjenica je da je svlačionica labinske momčadi prepuna problema koje treba rješiti tijekom zimske stanke.

U današnjem su susretu nastupili bez Marića, Šurkovića, Kurtića, Jokića i Maksenčuka, od kojih da su zdravi, nitko ne bi bio na klupi, ali svejedno, šest "komada" kod dosadašnjeg "fenjeraša" je previše.

Poveli su gosti golom Ivana Macana koji je iskoristio asistenciju Kristiana Bembića u 15. minuti.

No, Trnje iz pomalo dvojbenog jedanaesterca izjednačava u 38. minuti, pogodio je Mario Rajkovača.

Šest minuta kasnije Domagoj Vlak pogađa za 2:1.

U nastavku su se Labinjani potpuno raspali i na koncu primili čak šest golova.

Što se ljestvice tiče, Rudar je ostao na istom mjestu kao i prije ovog rezultata, ali ovaj je poraz svojevrsno “otriježnjenje” za sve one koji su nakon dva uspješna rezultata mislili da je sve u redu.