×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Utakmicu između Grobnika i Albone obilježila je apsolutna dominacija domaćina, koji niti jednog trenutka gostima nije dopustio da "dođu do daha"
Zamet - Lučki radnik 1:1 (0:0)
Subota, 24. ožujka 2012. 17:25
Četvrta liga (Z)

Halubjan svladao Jedinstvo

Halubjan - Jedinstvo Omladinac 3:1 (3:1). U 39. minuti Štimac je izbrio najstrožu i pretvorio je u pogodak
Orijent - Buje 1:1 (0:0). Crvenima je bod i nastavak niza neporaženosti ovoga proljeća osigurao Bogičević, koji je u igru ušao u 58. i potom 13 minuta kasnije zatresao mrežu
Pogotkom Radomira Opatija je minimalno svladala Novalju s 1:0. Orijent osvojio bod protiv Buja
Ovog vikenda igraju se prvi susreti trećeg kruga
Ne, ne, nema kod nas straha, ja sam uvjeren, ako smo mi pravi, da možemo protiv svih i svugdje, pa tako i protiv Segeste. Osnovni cilj je ne izgubiti, no budemo li imali svoj dan, možemo napraviti i više, kaže Damir Milinović uoči gostovanja Grobničana u Sisku.
Koliko znam, jedini smo među vodećim klubovima dali zahtjev za dobivanje drugoligaške licence.  Peti ili prvi isto je što se tiče plasmana u drugu ligu, kaže Datković