Patrik Mršnik

Bez obzira na ovaj poraz ja sam ponosan na svoje dečke, odradili smo svi zajedno velik posao do sada, rekao je Mance nakon utakmice na Baldekinu

Pristup nam mora biti na razini, jer će nas Šibenčani shvatiti ozbiljno. Nosimo titulu jesenskog prvaka, no na put idemo bez imperativa rezultata, kaže trener košarkaša Kvarnera 2010

Nakon 1938. godine u Rijeku je ponovno stigao trofej prvaka države u vaterpolu, osvojili su ga Primorjaši u finalnoj seriji protiv Mladost.    Pobjede protiv Feyenoorda i Standarda na Kantridi dovele su momčad Matjaža Keka do sedam bodova u skupini G

Susret četvrtzavršnice: Gorica - Kvarner 2010 86:95 (21:19, 18:30, 23:28, 24:18)

Utakmica je izgledala dosta tvrdo od početka, znali smo da nećemo moći slomiti otpor Crne Gore u prvih pet minuta. Trebalo je odigrati čitavu utakmicu na visokom nivou za pobjedu, kazao je izbornik Ivica Tucak

Ponedjeljak, 29. prosinca 2014. 18:16

Hrvatska na Kantridi svladala Crnu Goru

Skupina C, 3. kolo: Hrvatska - Crna Gora 14:8 (2:2, 4:2, 3:2, 5:2)

Ta utakmica neće imati apsolutno nikakvu poveznicu s prvenstvenom. Bilo kakvo opuštanje Gorica će znati kazniti, moramo u utakmicu ući maksimalno i s adekvatnom dozom respekta, kaže Šamanić

Bazeni Kantrida (16.45): Hrvatska - Crna Gora. Iako ne dolaze u najjačem sastavu, Crnogorci se nikad ne smiju podcjeniti, kaže Muslim

Nema potrebe da u ovom trenutku razmišljam dugoročno u svezi planova za nastavak karijere. Ona je vezana za Piran, klub je prije nekoliko tjedana dobio novu upravu čiji mi se program sviđa, kaže Spahićka

Dvije pobjede su ostvarene, ova u Francuskoj došla nam je čak i lakše nego što smo očekivali. I u ponedjeljak nas zanima samo pobjeda, tako ćemo se i postaviti od prve minute u bazenu, kaže Josip Pavić