Sv. Ana - Gornja Vežica 2019, pogledajte raspored tradicionalnog turnira

Ponedjeljak, 15. srpnja 2019. 18:34 Napisao/la  SC
Sv. Ana - Gornja Vežica 2019, pogledajte raspored tradicionalnog turnira

 Poznati su sudionici i raspored tradicionalnog malonogometnog turnira Sv. Ana - Gornja Vežica 2019.

SENIORI
Skupina A
CAFFE BAR MORETTO
MNK SUŠAK
MNK BANDEROVO
SK RONJGI
GORNJA VEŽICA

Skupina B
DAMAN D.O.O.
MNK ŠKOVET
BARUTANA HRELJIN
ŠKURINJE
MNK VEŽICA

Skupina C
CAFFE BAR TIN
DESETKE
CAFFE BAR CAMPETTO
CO I PRIJATELJI

Skupina D
MNK SLIVNICA
MNK STRIKE
PIZZERIA ANTONIO
METIS

VETERANI
Skupina A
DOCKER PUB
BORAC
OPATIJA
AMATERI

Skupina B
PROJEKT ING.
ATTACANTE I PRIJATELJI
OTPISANI

RASPORED (veterani bold)

PONEDJELJAK, 15. srpnja
19:00 MNK SLIVNICA - MNK STRIKE
19:30 DAMAN D.O.O. - MNK VEŽICA
20:00 CAFFE BAR MORETTO - MNK SUŠAK
20:30 DOCKER PUB - AMATERI
21:00 CAFFE BAR MORETTO - MNK BANDEROVO
21:30 DOCKER PUB - BORAC
22:00 MNK SUŠAK - MNK BANDEROVO
22:30 MNK ŠKOVET - MNK VEŽICA

 UTORAK, 16. srpnja
19:00 MNK BANDEROVO - GORNJA VEŽICA
19:30 MNK SLIVNICA - PIZZERIA ANTONIO
20:00 PROJEKT ING. - ATTACANTE I PRIJATELJI
20:30 CAFFE BAR MORETTO - SK RONJGI
21:00 PROJEKT ING. - OTPISANI
21:30 MNK SLIVNICA - METIS
22:00 MNK SUŠAK - SK RONJGI
22:30 CAFFE BAR MORETTO - GORNJA VEŽICA

SRIJEDA, 17. srpnja
18:30 DAMAN D.O.O. - ŠKURINJE
19:00 CAFFE BAR TIN - CO I PRIJATELJI
19:30 DAMAN D.O.O. - BARUTANA HRELJIN
20:00 CAFFE BAR TIN - CAFFE BAR CAMPETTO
20:30 BORAC - AMATERI
21:00 DOCKER PUB - OPATIJA
21:30 CAFFE BAR TIN - DESETKE
22:00 MNK BANDEROVO - SK RONJGI
22:30 DESETKE - CAFFE BAR CAMPETTO

ČETVRTAK, 18. srpnja
19:00 DAMAN D.O.O. - MNK ŠKOVET
19:30 BARUTANA HRELJIN - ŠKURINJE
20:00 SK RONJGI - GORNJA VEŽICA
20:30 OPATIJA - AMATERI
21:00 ATTACANTE I PRIJATELJI - OTPISANI
21:30 BORAC - OPATIJA
22:00 MNK SUŠAK - GORNJA VEŽICA
22:30 DESETKE - CO I PRIJATELJI

PETAK, 19. srpnja
19:00 MNK ŠKOVET - BARUTANA HRELJIN
19:30 MNK STRIKE - PIZZERIA ANTONIO
20:00 CAFFE BAR CAMPETTO - CO I PRIJATELJI
20:30 BARUTANA HRELJIN - MNK VEŽICA
21:00 MNK STRIKE - METIS
21:30 MNK ŠKOVET - ŠKURINJE
22:00 PIZZERIA ANTONIO - METIS
22:30 ŠKURINJE - MNK VEŽICA

SUBOTA, 20. srpnja
19:00 1/4 A1B2 (1)
19:30 1/4 B1A2 (2)
20:00 1/4 C1D2 (3)
20:30 1/4 D1C2 (4)
21:00 1/2 A1B2
21:30 1/2 B1A2
22:00 1/2 (1-3)
22:30 1/2 (2-4)

NEDJELJA, 21. srpnja
19:30 3. MJESTO VETERANI
20:00 3. MJESTO SENIORI
20:30 FINALE VETERANI
21:00 FINALE SENIORI

Copyright © SportCom.hr :: Dizajn i izrada StudioIT