LIGA NOGOMETNIH VETERANA

Halubjan - Pomorac i Krk - Novi list u polufinalu, Opatija eliminirana

Petak, 31. svibnja 2019. 17:31 Napisao/la  SC

Tri neodigrane utakmice Opatije povjerenik registrirao u korist protivnika

Veterani Pomorca
Veterani Pomorca

 

Liga nogometnih veterana

Određeni su parovi polufinala nakon što je povjerenik za natjecanje Milan Rukavina neodigrane utakmice klubova uključenih u borbu za prvo i drugo mjesto u skupinama registrirao po službenoj dužnosti temeljem čl. 57. PoNN,

Polufinalne utakmice igraju se u ponedjeljak, 3. lipnja:
Viškovo: Halubjan - Pomorac 1921 18,30
Krk : Krk - Novi list 18,30

Igra se jedna utakmica, a u slučaju neodlučnog rezultata odmah se pristupa izvođenju jedanaesteraca.

Finalna utakmica odigrat će se na Viškovu (Brnasi) u ponedjeljak, 10. lipnja, s početkom u 18,30 sati.

Tri neodigrane utakmice Opatije povjerenik je registrirao u korist protivnika, pa je Opatija ostala bez šanse braniti titulu prvaka.

Time je Krk jedini sezonu uspio završiti bez poraza iako Opatija poraz na terenu nije doživjela zadnje tri sezone.

SKUPINA A
Utakmice registrirane po službenoj dužnosti:
Viškovo (4. kolo) Sv. Matej 2008 - Opatija 0:3
Opatija (12. kolo) Opatija - V. servisi 0:3
M. Draga (12. kolo) Draga - Halubjan 0:3
Belveder (14. kolo) 5. Zb. područje - Halubjan 0:3
Opatija (15. kolo) Opatija - Sv. Matej 2008 0:3
Opatija (18. kolo) Medicinar - Opatija 0:3
Opatija (21. kolo) Opatija - Zamet 0:3
Lovran (21. kolo) Lovran - Novi list 0:3

Skupina B
Utakmice registrirane po službenoj dužnosti :
Ravna Gora: Goranka - Dobra 0:3
Krk: Krk - Kraljevica 3:0
Lokve: Risnjak - Pomorac 1921 0:3

Temeljem čl. 68. Pravilnika o nogometnim natjecanjima odigrane utakmice 22. kola skupine A, te 18. kola skupine B registriraju se postignutim rezultatom.

Klubovi koji se nisu plasirali u završnicu zaostale utakmice mogu odigravati do 10. lipnja godine.

RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA – SKUPINA A
Viškovo (16. kolo): Medicinar - Halubjan, pet., 31. 05. 17,30
Viškovo (17. kolo): V. servisi - Matulji
Podmurvice (17. kolo): G. Zamet - Zamet, ned., 02. 06. 19,00
Podmurvice (17. kolo): 5. Zb. područje - Sv. Matej 2008, ned., 02. 06. 17,30
Mune (22. kolo): Matulji - Lovran, pon., 03. 06. 18,30

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA – SKUPINA A, 22. kolo
Viškovo: Sv. Matej 2008 - Halubjan 0:2
Viškovo: V. servisi - Draga 3:0
Belveder: G. Zamet - Opatija 0:5
Belveder: Zamet - 5. Zb. područje 3:4
Mune: Matulji - Lovran, nije igrano
Belveder: Novi list - Medicinar 8:1
Viškovo (21. kolo) Medicinar - Sv. Matej 2008 3:0
Viškovo (16. kolo) V. servisi - Novi list 1:2

 POREDAK SKUPINA A
1. Halubjan 21/55
2. Novi list 22/53
3. Opatija 22/51
4. Medicinar 21/38
5. Matulji 18/34
6. Gornji Zamet 21/30
7. Viktor servisi 21/28
8. 5. Zb. područje 21/21
9. Lovran 20/19
10. Zamet 19/16
11. Draga 21/11
12. Sv. Matej 2008 21/9

RASPORED ZAOSTALIH UTAKMICA – SKUPINA B
Kraljevica: Kraljevica - Snježnik, pon.
Bakar: Borac - Kraljevica

REZULTATI ODIGANIH UTAKMICA – SKUPINA B, 18. kolo
Sv. Petar: Dobra - Snježnik 3:0
Gomirje: Gomirje - Borac 3:0
Kraljevica: Kraljevica - Risnjak 6:4
Delnice: Goranin - Goranka 3:0
Krk: Krk - Pomorac 1921 3:0

POREDAK SKUPINA B
1. Krk 18/52
2 Pomorac 1921 18/38
3. Dobra 18/32
4. Kraljevica 15/26
6. Goranin 15/21
5 Borac 14/20
7. Gomirje 17/18
8. Goranka 16/11
9. Snježnik 16/10
10. Risnjak 17/6

 

Copyright © SportCom.hr :: Dizajn i izrada StudioIT