Nedjelja, 28. rujna 2014. 14:11
Četvrta liga (Z)

Krk ugostio veterane Hajduka

Utakmica veterana: Krk - Hajduk 0:2. Šurjak, Džoni, Musa, Rapaić i ostali pokazali da nisu za staro željezo
Utakmica 5. kola: Halubjan - Funtana 4:2
Rezultati 5. kola: Pazinka - Grobničan 1:3, Krk - Mladost 0:1,  Buje - Opatija 1:1
Treba vremena da se momčad stabilizira, očekivao sam krizu igre i rezultata. Bolje je da se kriza odmah dogodila, kaže Dželalija uoči utakmice protiv Mladosti iz Fažane
Utakmica 5. kola: Rovinj - Crikvenica 2:2. Ivan Butorac izjednačio u 88. minuti, Dorijan Fazlji isključen u 65. minuti
Utakmica Krk - Hajduk igra se u subotu, 27. rujna 2014. godine, s početkom u 14 sati
Šteta što u osmini finala igramo protiv Dinama, jer bismo možda mogli napraviti još jedan korak, kaže Bogolin
Ako Rijeka pobijedi Lekenik, Opatija će ugostiti Dinamo. U slučaju senzacionalne pobjede Lekenika, u Opatiju stiže Hajduk budući da će Dinamo putovati u Lekenik koji ima najslabiji koeficijent